Опубліковано

Джутовий шпагат 1 клас, діаметр 2 мм двонитковий. Для декорування, плетіння, обв’язування, пакування товарів, опечатування

У нашому інтернет магазині Ви можете купити шпагат джутовий за найнижчою ціною в Україні.

Шпагат виготовляється із тонко скручених волокон джут. Завдяки своєму натуральному походження така нитка екологічно безпечна, тому її широко використовують у харчовій промисловості, адже вона не завдасть жодної шкоди організму та харчовим продуктам.

Даним шпагатом легко зв’язати вузли, він дуже м’який, стійкий до стирання, міцний, добре переносить високі і низькі температури. Відомо, що вироби з джуту не руйнуються від впливу сонячних променів, але вони схильні до гниття під впливом постійної вогкості. Рекомендуємо використовувати у сухих приміщеннях.

Дані шпагати підходять для макраме, рукоділля та виробництва різноманітної декоративної продукції. Також використовується для скріплення упаковок, підв’язки тепличних культур, для пошиття мішків. Застосовується при копченні риби та ковбасних виробів. З них виготовляють мотузки, шнури, канати, шпагати. І взагалі, використовувати його можна з будь-якою метою, навіть вішати новорічні іграшки на ялинку.

Звернувшись до нас, Ви можете придбати оптом і в роздріб шпагат джутовий, фасований в різні котушки, найбільш зручні та популярні це по 200 грам, 400 грам, 1 кг. Найчастіше це вироби завтовшки від 1,5 мм до 2 мм. Наша продукція виробляється із сировини високої якості, а ціна найнижча серед інших виробників. Ми знаємо, що Ви залишитеся задоволені своєю покупкою.